Početna Sport Fudbaleri Vojvodine pobedili Novi Pazar

Fudbaleri Vojvodine pobedili Novi Pazar

0

FUDBALERI VOJVODINE

Fudbaleri Vojvodine lako su na svom terenu savladali Novi Pazar, kontrolišući igru tokom cele utakmice i stvaravši više šansi od kojih su prvu iskoristili u 33. minutu kada je, na dodavanje Ivanića, precizan bio Siniša Babić.
Uz minimalnu prednost Novosađana otišlo se na odmor, da bi u nastavku Crveno-beli postigli još tri pogotka, prvi u 68. minutu preko Mirka Ivanića. Asistenciju je ovog puta upisao Stanisavljević.

Prednost domaćih ponovo je povećana četiri minuta kasnije, kada je na pravom mestu u šesnaestercu Novog Pazara bio Aleksandar Paločević, da bi, posle faula nad Lakićevićem u kaznenom prostoru gostiju, u 87. minutu precizan sa bele tačke bio Aleksandar Stanisavljević.

Utešni gol za Plave, u sudijskoj nadoknadi, postigao je Anes Rušević, postavivši konačnih Vojvodina 4, Novi Pazar 1.

U narednom, osmom kolu Pazarci čekaju Rad, dok Vojvodina ide u Suboticu, u goste kod Spartaka.

Crvena zvezda – Javor 1:0 (Jović 34)

Voždovac – Čukarički 0:0

Vojvodina – Novi Pazar 4:1 (Babić 30, Ivanić 67, Paločević 72, Stanisavljević 86 – Rusević 90+3)

Odigrano juče: Spartak – Metalac 0:3, Rad – Jagodina 0:0, Borac – Partizan 1:3, OFK Beograd – Mladost 0:1.

Odigrano u petak: Radnički – Radnik 1:1.

Tabela: Crvena zvezda 17 bodova, Javor 15, Vojvodina 13, Partizan i Radnički po 12, Mladost 11, Borac 10, itd.

U utakmicama 8. kola sledećeg vikenda sastaju se Metalac – Čukarički, Radnik – Voždovac, Javor – Radnički, Mladost – Crvena zvezda, Partizan – OFK Beograd, Jagodina – Borac, Novi Pazar – Rad i Spartak – Vojvodina.