Početna Sport Fudbaleri Vojvodine slavili na gostovanju protiv Zatibora

Fudbaleri Vojvodine slavili na gostovanju protiv Zatibora

0

Fudbaleri Vojvodine slavili su na gostovanju protiv Zatibora, rezultatom 2:0, u 12. kolu Superlige Srbije.

Golove su postigli Drinčić u 58. i Andrić u 78. minutu meča.

U prvom poluvremenu nije viđeno mnogo uzbuđenja, tek jedna poluprilika za Vošu u 16. minutu, kada je loptu opalio Drinčić.

Upravo će kapiten Voše postiće fenomenalan gol udarcem iz daljine u drugom poluvremenu. Šutirao je Drina sa gotovo 40 metara, poslavši loptu pod prečku Čubrakovića.

Iako ima punih 36 godina, Drinčić iz utakmice u utakmicu pokazuje da je upravo njegova igra na sredini kičma Vojvodine.

Nastavila je Voša da napada, ali se na drugi gol čekao 78. minut i centaršut iz kornera. Udarac iz ugla izveo je Drinčić, koji je pronašao Andrića u petercu domaćina, pa beku Voše nije bilo teško da savlada čuvara mreže Zlatibora.

Mogli su crveno-beli i do 3:0, kada se u odličnoj prilici, na nekih devet metara od gola, našao mladi Đuričin, ali je loptu poslao iznad prečke.

Vojvodina je trenutno drugoplasirana na tabeli, a da li će na toj poziciji ostati do narednog kola, znaće se posle sutrašnjeg gostovanja Partizana u Nišu.