Početna Sport Hokejaši Vojvodine poraženi od Crvene zvezde

Hokejaši Vojvodine poraženi od Crvene zvezde

0

Hokejaši Vojvodine poraženi su od Crvene zvezde rezultatom 5:1, u IHL šampionatu.

Vošini “oklopnici” dobro su otvorili utakmicu na domaćem terenu, pošto su preko Matkovića došli u vođstvo već posle 85 sekundi igre. Međutim slavlje nije dugo trajalo, a ispostavilo se da će to biti jedini pogodak za Vojvodinu na celom meču.

Zuev je u 12. minutu izjednačio, a Pavle Podunavac posle samo dva minuta preokrenuo na 2:1. Vojvodina je pokušavala da dođe do izjednačenja u prve dve trećine, imali su dobrih prilika, ali pak jednostavno nije hteo da uđe u gol Rankovića.

U poslednjem periodu igre Voša je stala, a Zvezdini prvotimci su to iskoristili i postigli još tri gola, Brkušanin dva i Sabadoš jedan.

Vojvodina se nalazi na sredini tabele IHL lige, pošto je sa 22 boda četvrta. Ispred nje su Slavija, Triglav i Crvena zvezda.