Početna Sport Kabel i bez odbrane i bez napada protiv Inđije

Kabel i bez odbrane i bez napada protiv Inđije

0

Fudbaleri Kabela upisali su svoj 11. poraz u Prvoj ligi Srbije, pošto ih je u 16. kolu savladala Inđija, rezultatom 3:0.

Gosti su na Limanu bili ubedljivi favoriti. Inđija ove sezone igra odlično, ima najviše pobeda i zasluženo se nalazi na prvom mestu na tabeli.

Prvi gol na meču bio je prava poslastica. Milan Srbijanac prodao je “bicikl” jednom od igrača Kabela, a potom je šutirao iskosa i pogodio dalji gornji ugao.

Kabel u prvom poluvremenu gotovo da nije ni imao pravu priliku, a sličan scenario viđen je i u drugih 45 minuta.

Na 2:0 povisio je Marko Kovačević u 61. minutu, dok je konačan rezultat postavio Dušan Vukčević, u 80. minutu utakmice.

Kabel je u 16 odigranih mečeva sakupio samo sedam bodova, te se nalazi na poslednjem mestu na tabeli. U narednom kolu igra protiv Žarkova.