Početna Sport Košarkaši Vojvodine poraženi od Dinamika

Košarkaši Vojvodine poraženi od Dinamika

0

Košarkaši Vojvodine poraženi su na gostovanju Dinamiku rezultatom 99:87, u 25. kolu Košarkaške lige Srbije.

Iako su pružali solidan otpor, domaćin je igrao ubedljivije i praktično na poluvremenu, pri vođstvu od 60:37, osigurao pobedu.

Tim Filipa Soceka je u drugom delu zaigrao nešto agresivnije. U trećoj četvrtini oba tima su postigla po 27 poena, dok je u poslednjoj četvrtini Voša uspela da smanji prednost Beograđana. Konačan rezultat je postavljen na 99:87.

Najefikasniji među igračima Vojvodine bio je Zarić sa 17 poena, dok je u redovima domaćina najraspoloženiji bio Kutlešić, koji je takođe postigao 17 poena.

Vojvodina narednu utakmicu igra protiv Spartaka u Novom Sadu, 15. marta. Spartak je trenutno pretposlednji tim KLS-a, dok se Voša nalazi na devetom mestu sa 10 pobeda iz 25 utakmica.