Početna Sport Rukometaši Voše sigurni protiv Dinama

Rukometaši Voše sigurni protiv Dinama

0

Rukometaši Vojvodine savladali su pančevački Dinamo, rezultatom 31:22, u utakmici 10. kola Arkus lige.

Vojvodina je novom pobedom učvrstila prvo mesto u grupi A domaćeg šampionata.

Šampion Srbije je pokazao svoju prepoznatljivu igru – čvrsta odbrana i brza kontra.

Konačno je i trener Rojević mogao malo da predahne, u ekipu su se vratili povređeni igrači i na raspolaganju je imao širi roster, pa je i čitava igra izgledala mnogo bolje.

Utakmica je bila izjednačena gotovo do kraja prvog dela igre, kada je Vojvodina uspela da dođe do prednosti od tri gola. U nastavku je bila još bolja, a u 50. minutu je udvostručila prednost, otcepivši se na plus šest golova razlike.

Vošu su do pobede predvodili Ocvirk i Šotić sa sedam pogodaka, a pratio ih je Pribak sa šest golova. U narednom kolu Voša putuje u Kragujevac, gde ih čeka Radnički.