Početna Sport Vaterpolo: Kotorani bez šansi na Slanoj bari

Vaterpolo: Kotorani bez šansi na Slanoj bari

0

U trećem kolu Regionalne A2 vaterpolo lige, sinoć je na bazenu na Slanoj bari “Vojvodina” savladala kotorski “Kataro” rezultatom 12:6.

Pred oko 150 gledalaca, u prvom međusobnom duelu ova dva tima, rezultat je po četvrtinama glasio je 3:3, 3:2, 3:0 i 3:1.

U prvom poluvremenu vodila se ujednačena borba, sa čestim rezultatskim preokretima, ali je u nastavku presudio veći kvalitet i bolja fizička pripremljenost novosadskog tima. Ujedno, Kotorani nisu uspeli da postignu pogodak od kraja druge četvrtine pa sve do poslednjeg minuta susreta.

Kod crveno-belih najefikasniji su bili Tubić i Mitrović sa po tri gola, s druge strane Dončić je mrežu domaćina pogađao tri, a Vušković dva puta.

“Vojvodina” sada ima dve pobede i poraz, a u narednom kolu 4. novembra gostuje u Zadru.