Početna Sport Vojvodina bolja od Partizana na Karađorđu, Zvezdi titula

Vojvodina bolja od Partizana na Karađorđu, Zvezdi titula

0

Fudbaleri Vojvodine savladali su Partizan rezultatom 2:1 u 4. kolu plej-ofa Superlige.

Pred oko 6.000 gledalaca strelci za domaći tim bili su Jovančić u 11. i Radovanović u 76. minutu, dok je gol za goste postigao Janković u 26. minutu.

U meču koji nije imao veći rezultatski značaj za ekipe, publika je mogla da gleda solidan meč, sa nekoliko dobrih prilika na obe strane. Crveno-beli su bili za nijansu bolji protivnik danas, a Beograđani su duel završili sa desetoricom pošto je u 82. minutu arbitar Milorad Mažić isključio Sašu Zdjelara.

Prethodno juče je Crvena zvezda i definitivno na tri kola do kraja osvojila svoju 28. titulu prvaka pošto je slavila u Kruševcu protiv Napretka sa 2:0. U ostalim susretima Čukarički – Spartak 3:0 i Radnički – Voždovac 3:0.

Tabela: Crvena zvezda 51, Partizan 39, Spartak 34, Radnički 31, Voždovac 30, Čukarički 29, Napredak 26 i Vojvodina 25 bodova.

U narednom kolu koje se igra 5. maja Vojvodina će gostovati u Nišu.