Početna Sport Vojvodina ne zna za poraz, pobeđen i Partizan!

Vojvodina ne zna za poraz, pobeđen i Partizan!

0

U derbiju 3. kola Superlige fudbaleri Vojvodine savladali u gostima Partizan rezultatom 3:1.
01Pred oko 7.000 gledalaca sjajna Voša ubedljivo je trijumfovala na stadionu u Humskoj.
Strelci za crveno-bele bili su Meleg, Paločević i Trifunović, a za crno-bele Božinov.

06Vojvodina je povela već u prvom ozbiljnijem napadu. Kako je inicijativa domaćeg tima bila neprimetna, Vojvodina je do drugog gola došla već u 28. minutu. Novosađani su do kraja poluvremena imali još nekoliko dobrih prilika, a najbolje Meleg i Trujić u samoj završnici.
Ipak, u nastavku meča, Partizan prvu pravu priliku pretvara u pogodak u 63. minuti.
Tri minuta kasnije, Vojvodina je ponovo mogla da povisi prednost: u sjajnoj šansi našao se Trifunović nakon proigravanja Melega. Ali, iako je zaobišao Šaranova, sa sedam metara promašio je prazan gol.
Ipak, iskupio za ovaj promašaj u 75. minuti kada je na asistenciju Trujića lagano savladao Šaranova.

Narednog vikenda Vojvodina gostuje u Kruševcu, a 18. avgusta na Karađorđu dočekuje Holanđane.