Početna Sport Vojvodina poražena od Rada

Vojvodina poražena od Rada

0

Ekipa Vojvodine poražena je danas na gostovanju u Beogradu protiv ekipe Rada sa 2:0, a bivši igrač Vojvodine i reprezentativac Andrija Kaluđerović postigao je dva pogotka.

U okviru 30. kola prvenstva Srbije na stadionu “Kralj Petar prvi” na Banjici ekipa Rada je nadigrala novsadski tim, koji nije stvorio veliki broj šansi. Andrija Kaluđerović postigao je prvi gol u 48. minutu sa bele tačke. Drugi gol bivši reprezentativac postigao je glavom u 52. minutu.

Nekoliko minuta pre kraja samog meča Vojvodina je imala stopostotnu priliku, ali je Simićev šut odbrana Rada uspela da izbije sa gol linije.

Vojvodina je posle ovog poraza na 4. mestu sa 30 odigranih utakmica, dok Rad zauzima 15. poziciju i u završnom delu prvenstva mu sledi borba za opstanak.

U narednom meču, u ponedeljak 12. aprila Vojvodina će ugostiti ekipu Zlatibora iz Čajetine.