Početna Sport Vojvodina savladala Brežice sa 8:1

Vojvodina savladala Brežice sa 8:1

0

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Brežica sa 8:1, u prijateljskom meču na pripremama u Sloveniji.

Tim koji se takmiči u Drugoj slovenačkoj ligi bio je lak plen za Novosađane. Strelci za Vošu bili su Čović u 16. minutu, Đuričin u 52, 66, 75. i 84, Milojević u 54, Komljenović u 65. i Matić u 90. minutu, dok je jedini gol za Slovence postigao Adamić u 18. minutu.

Lalatović je izveo dve ekipe na teren, tako da je jedna igrala prvo poluvreme, dok je druga odigrala ostalih 45 minuta.

Nakon prvog poluvremena, u kom su timovi igrali izjednačeno, pa je posle prvih 45 minuta rezultat bio 1:1, golovi su krenuli da se ređaju kao na traci kada je ušla druga ekipa koju je sastavio Lalatović. Voša je golove postizala na svakih nekoliko minuta i bila je to igra kakvu je morao da pokaže klub koji pretenduje za mesto koje ga vodi u Evropu, pogotovo ukoliko igra protiv nižeplasiranog tima Druge slovenačke lige.