Početna Sport Voša poražena od Vardara

Voša poražena od Vardara

0

15

Rukometaši Vojvodine poraženi su na domaćem terenu od ekipe Vardara rezultatom 31:26 u okviru 13. kola regionalne SEHA lige. Nijedna ekipa nije uspevala da se rezultatski odlepi u prvom poluvremenu, pa se na odmor otišlo minimalnom prednošću gostiju (15:16). Ipak, Vardar ulogu favorita opravdava u nastavku igre, pa meč privodi u svoju korist sa 5 golova razlike.

Najefikasniji igrač bio je Zoran Nikolić iz Vojvodine koji je svih osam pokušaja pretvorio u golove. Sa druge strane, najefikasniji je bio srpski reprezentativac Alem Toskić sa šest pogodaka iz sedam pokušaja.

Novosadski tim se nalazi na 7. mestu, sa 14 odigranih utakmica, dok je Vardar pobedom izbio na čelo grupe, ispred PPD Zagreba, a sa utakmicom više.

Rukometaši Vojvodine u sledećem kolu 16. decembra u Našicama se sastaju sa ekipom Nexea. Taj meč počinje od 19h.

Autor: 021.rs