Početna Sport Voša protiv Rada: Ubedljiva treća uzastopna pobeda

Voša protiv Rada: Ubedljiva treća uzastopna pobeda

0

Fudbaleri Vojvodine ubedljivo su savladali ekipu Rada rezultatom 5:0, u trećem kolu Superlige Srbije.

U listu strelaca upisali su se Matić u 22, Đuričin u 23, Eze u 44, Nešković u 75. i 80. minutu.

Povratak prvotimaca Vojvodine na “Karađorđe” u prvom ovosezonskom meču na svom terenu, pred oko četiri hiljade gledalaca, nije mogao bolje da protekne. Tri gola u prvom poluvremenu Voša nije zabila još od maja prošle godine, a sada su izabranici Nenada Lalatovića delovali izuzetno sigurno i uigrano, te su svom timu doneli treću uzastopnu pobedu u šampionatu.

Posle tri kola Vojvodina ima maksimalan učinak, devet bodova i gol razliku od 10:1, što je smešta na prvo mesto u Superligi. U narednom kolu Novosađani odlaze na duel Radniku, koji je sezonu počeo pobedom i porazom.