Početna Sport Voša remijem završila sezonu Superlige Srbije

Voša remijem završila sezonu Superlige Srbije

0

Fudbaleri Vojvodine remizirali su na gostovanju Čukaričkom rezultatom 1:1, u poslednjem meču Superlige Srbije.

Vojvodina je povela preko mlade nade novosadskog tima Zukića u 26. minutu, ali je Čukarički do izjednačenja doveo Vidosavljević u 59. minutu.

“Stara dama” drugu sezonu zaredom ostvaruje rezultate koji su daleko od očekivanja njenih navijača. U 37 odigranih utakmica, crveno-beli su slavili 10 puta, 11 puta su odigrali nerešeno, a čak 16 utakmica su izgubili.

Od Vojvodine je boljeplasirani i gradski rival Proleter, kojem je ovo prva sezona u najvišem rangu klupskog fudbala u Srbiji. I tim sa Slane bare i Vojvodina imaju po 22 boda, ali bolju gol razliku je ostvario Proleter.

Crvena zvezda je uspela da odbrani titulu i sada slavi svoj 30. naslov državnog šampiona, pošto im je FSS prethodno priznao titulu iz 1946. kao titulu državnog prvaka.