Početna Gradske teme Festival drugačije mode u Novom Sadu

Festival drugačije mode u Novom Sadu

0

Festival drugačije mode, inicijativa koja okuplja žene koje stvaraju održivu modu širom Srbije, pokrenula je novu kampanju – Karavan drugačije mode.

Ove jeseni, Karavan kreće na turneju kroz pet gradova – Sombor, Novi Sad, Beograd, Novi Pazar i Niš – kako bi povezao, osnažio i promovisao preko 100 žena koje se bave održivom i lokalnom proizvodnjom tekstila. U svakom gradu biće organizovane praktične radionice, javni razgovori i izložbe, sa ciljem da se žene iz manjih sredina povežu i dobiju podršku za dalji razvoj svog rada.

Kampanja se realizuje uz podršku Ambasade Australije, koja duplira svaku donaciju, pa i najmanji doprinos ima dvostruki efekat. Kampanja traje do 25. juna i još je malo potrebno do cilja.

👉 Podržite Karavan na:

https://www.donacije.rs/projekat/karavan-drugacije-mode/

📦 Za najbrže donatore i donatorke pripremljeni su i poklon paketi. Više informacija na linku gore.

Podržite ovu jedinstvenu akciju i da podelite kampanju sa svojom zajednicom. Svaka donacija, svako deljenje i svaka reč podrške pomaže da ova priča stigne još dalje.

Izvor: rc.gradjanske.org

Foto: rc.gradjanske.org