Početna Sport Fudbaleri Vojvodine poraženi u derbiju

Fudbaleri Vojvodine poraženi u derbiju

0

Fudbaleri Vojvodine poraženi su u derbiju 16. kola Superlige Srbije od ekipe Crvene zvezde rezultatom 1:2.

Vojvodina je na poluvremenu vodila 1:0, nakon jedinog pogotka u prvom delu igre koji je delo Mirka Topića u 31. minutu.

U drugom delu igre, ipak Beograđani pronalaze put do mreže golmana Simića, najpre preko Milana Pavkova u 52. minutu, a potom i preko Aleksandra Dragovića deset minuta kasnije.

Do kraja meča Vojvodina nije uspela da izjednači rezultat, pa su beogradski crveno-beli ponovo odneli čitav plen sa gostovanja u Novom Sadu.

Nakon ovog meča Vojvodina je nastavila seriju od više od pet i po godina bez pobede nad Zvezdom.

Vojvodina se trenutno nalazi na četvrtoj poziciji sa 23 osvojena boda, dok je Zvezda drugoplasirana sa 38.

U narednom kolu, nakon reprezentativne pauze, Voša ide u goste prvoplasiranom Partizanu.