Početna Sport Kabel podelio bodove sa Grafičarem

Kabel podelio bodove sa Grafičarem

0

Fudbaleri Kabela odigrali su nerešeno protiv Grafičara 1:1, u 10. kolu Prve lige Srbije.

Derbi kola završen je deljenjem bodova, iako je Kabel imao veoma dobre šanse da upiše nova tri boda i dođe na vrh Prve lige Srbije. Ovako, u redovima crveno-crnih ostaje žal za nerealizovanim napadima.

Kabel je veoma brzo stigao do prednosti, već u drugom minutu preko Bihorca. U blizini šesnaesterca, po desnoj strani, napravljen je faul i Novosađani su imali priliku da ubace loptu u šesnaest metara Grafičara.

Po izvođenju slobodnjaka, Faruk Bihorac se odlično kretao, pokazavši da ima dobar osećaj za gol. Najpre je bio sam na ivici šesnaesterca, ispratio je akciju, spuštena mu je lopta, a on se potpuno sam našao pred nebranjenim golom gostiju, pa mu nije bilo teško da glavom zabije za vođstvo Kabela.

Onda je usledilo 88 minuta propuštanja prilika.

Grafičar je izjednačio u 20. minutu praktično iz prvog pravog napada. Šutirao je Santrač, lopta je nesrećno odskočila ispred Vukliša, koji je grudima uspeo da odbrani, ali je na loptu naleteo Vidić, koji je zatresao mrežu za izjednačenje.