Početna Sport Košarkaši Vojvodine poraženi od “Klonfera”

Košarkaši Vojvodine poraženi od “Klonfera”

0

Košarkaši Vojvodine poraženi su od ekipe Beograda sa 95:78 u Košarkaškoj ligi Srbije.

Utakmica je praktično odlučena već u prvoj četvrtini kada su igrači Branislava Vićentića dominirali terenom i postavili rezultat na 31:14. Košarkaši Vojvodine su iskoristili opuštanje protivnika u narednoj četvrtini koju su uzeli sa 21:16, čime su neznatno umanjili prednost pred odlazak na pauzu.

“Klonferi” su nastavili sa dobrom igrom i u drugom poluvremenu, pa treću četvrtinu uzimaju sa 27:21. U poslednjem delu meča igralo se prilično izjednačeno, a konačan rezultat postavljen je na 95:78.

U ekipi Vojvodine najefikasniji bio je Miloš Grubor, koji je upisao 20 poena, dok se u redovima domaćina najviše istakao Kostja Mušidi takođe sa 20 poena.

Ekipa Filipa Soceka u dosadašnjem delu prvenstva upisala je devet pobeda i 14 poraza, što je stavlja na 10. mesto KLS-a. U narednom kolu, 2. marta, Vojvodina dočekuje Zlatibor.