Početna Sport Košarkaši Vršca demolirali Vojvodinu

Košarkaši Vršca demolirali Vojvodinu

0

KK_Vojvodina_VrsacKošarkaši Vojvodine poraženi su od Vršca rezultatom 100:65 (26:20, 26:14, 27:18, 21:13) u 13. kolu Košarkaške lige Srbije.
Pred oko 700 gledalaca u hali “Milenijum” najefikasniji igrač domaće ekipe bio je Tomašević koji je upisao 17 poena i 4 asistencije, dok je za Novosađane isti učinak imao Popović.
Nije Vojvodina mogla da se nosi sa danas raspoloženom domaćom ekipom. U prvoj četvrtini je utakmica bila ravnopravna, blagu prednost imao je Vršac, a u drugoj je veliki pad u igri Novosađana protivnik uspeo da iskoristi i da na poluvreme ode sa velikom prednošću od 52:34. U nastavku su Vrščani samo uvećavali prednost ne dozvolivši Vojvodini da uhvati rezultatski priključak ni u jednom trenutku. Ovom pobedom je Vršac prišao Vojvodini na samo bod zaostatka.
Novosađani se trenutno nalaze na 11 mestu sa 17 osvojenih bodova.
Narednu utakmici Vojvodina igra u gostima protiv Smedereva 23. decembra.