Početna Sport Novi poraz Kaćana: Rukometaši Jugovića poraženi na gostovanju u Pančevu

Novi poraz Kaćana: Rukometaši Jugovića poraženi na gostovanju u Pančevu

0

Rukometaši Jugovića iz Kaća poraženi su na gostovanju od ekipe Pančeva rezultatom 31:27.

Gosti su loše otvorili meč, što su Pančevci iskoristili i dobili prvo poluvreme rezultatom 14:8.

Već na startu drugog poluvremena bilo je jasno da je ekipa Jugovića spremnija da pruži otpor favorizovanim domaćinima.

U drugih 30 minuta Kaćani su bili bolji rezultatom 17:19, ali ovaj rezultat ipak je bio nedovoljan da bi se nadoknadila prednost domaćina stečena na početku susreta, pa je meč završen pobedom ekipe iz Pančeva 31:27.

Ovaj poraz Jugovića treći je iz ukupno četiri odigrana susreta u dosadašnjem toku Superlige Srbije.

Sa ukupno dva osvojena boda Kaćani se nalaze na šestom mestu grupe A, dok je Pančevo na trećoj poziciji u istoj grupi.