Početna Sport Odbojkaši Vojvodine ubedljivi protiv Mladog radnika

Odbojkaši Vojvodine ubedljivi protiv Mladog radnika

0

Odbojkaši Vojvodine poveli su u polufinalu plej-ofa Superlige, savladavši ubedljivim rezultatom Mladi radnik.

Iako je Voša sa 3:0 savlada protivnika, šampion je u grču počeo ovaj susret, pa su gosti ubrzo poveli. Kako je set odmicao igrači Vojvodine su postajali sigurniji, uspeli su da izjednače i da u finišu povedu. Požarevljani se nisu predavali, pa je set zaključen poenom Kovačevića za 28:26 i vođstvo crveno-belih.

U nastavku meča Vojvodina je igrala poput šampiona, a predvodio ju je odlični Kujundžić. Sjajna igra krunisana je osvajanjem drugog seta sa 25:14.

Požarevljani su pokušali da se osvajanjem trećeg seta održe u utakmici, nisu se predavali i izjednačili su na 18:18. Utakmicu je prelomio kapiten Kujudžinćić, koji je preko servisa doneo vođstvo Vojvodini. Bez problema je aktuelni šampion priveo meč kraju uzimajući treći set sa 25:20.

Revanš polufinalne utakmice igra se u Požarevcu u sredu, 8. aprila.