Početna Sport Odbojkaši Voše uspešno nastavili pohod ka novoj tituli

Odbojkaši Voše uspešno nastavili pohod ka novoj tituli

0

Odbojkaši Vojvodine savladali su na gostovanju Jedinstvo rezultatom 3:1, u petom kolu Mini lige.

Jedinstvo na domaćem terenu igra sigurno, što se pokazalo i na samom startu meča. Mnogo bolje su otvorili utakmicu i brzo stigli do značajne prednosti od 10:4. Budili su se polako Novosađani, uspeli da izjednače, ali nisu iskoristili prilike koje su imali, što je Jedinstvo kaznilo osvajanjem seta sa 25:21.

Od drugog seta pa do kraja utakmice viđena je igra Vojvodine kakvu je publika navikla da gleda. Izjednačili su crveno-beli na 1:1 osvajanjem drugog seta sa 25:19.

Nakon početnog vođstva Pazovčana u trećem setu Voša je uspela da preokrene rezultat. Ipak, domaćinu nije trebalo mnogo vremena da iskoristi greške Novosađana i ponovo povede. Servisima Vučevića i Fundore Vojvodina je stigla do izjednačenja, a potom je i povela. Treći set aktuelni šampion uzima sa 25:22.

Bili su još ubedljivi odbojkaši Vojvodine u četvrtom setu, koji su uzeli sa 25:16, čime su ostvarili novu pobedu u Mini ligi i nastavili uspešan pohod ka trećoj uzastopnoj tituli državnog prvaka.

Narednu utakmicu Voša igra protiv Radničkog, 2. marta u Kragujevcu.