Početna Sport Poraz rukometaša “Voše” od “Požarevca”

Poraz rukometaša “Voše” od “Požarevca”

0

Rukometaši “Vojvodine” porazom od “Požarevca” 34:31, pred svojim navijačima, završili su ligaški deo prvenstva.

Iako u rezultatskom smislu, utakmica nije imala značaj ni za jednu ekipu, aktuelni šampion je u prvom poluvremenu imao tri gola prednosti, ali je u nastavku došlo do opuštanja, što su Požarevljani, predvođeni veoma raspoloženim golmanom Vitasom iskoristili i naneli “crveno-belima” prvi ovosezonski poraz u Novom Sadu.

“Vojvodina” plej-of, koji počinje sledećeg vikenda, dočekuje sa sedam bodova prednosti u odnosu na “Crvenu zvezdu” i “Dinamo”, i blizu je osvajanja pete uzastopne šampionske titule.

Rukometaše “Požarevca” očekuje plej-aut u kojem ne bi trebalo da imaju problema da sačuvaju superligaški status.