Početna Sport “Rad” odneo bodove sa Karađorđa

“Rad” odneo bodove sa Karađorđa

0

“Vojvodina” i posle tri odigrana kola u Superligi nema pobedu, a sinoć je na “Karađorđu” slavio beogradski “Rad” rezultatom 2:1.

Pred oko 1.200 gledalaca, strelci za goste bili su Denić u 41. i Šipčić u 72. minutu, dok je strelac za domaće bio Arsić u 47. minutu sa bele tačke.

“Vojvodina” je bila bolja u prvom poluvremenu, imala više odličnih prilika za gol, ali nije uspela da ubaci loptu u mrežu pa su ih gosti kaznili pred sam kraj poluvremena. U nastavku su crveno-beli počeli sjajno, brzo stigli do izjednačenja, ali su nakon toga umrtvili igru i primili gol posle prekida. Mogli su crveno-beli da ipak dođu do boda, ali su fantastične prilike do kraja meča propustili Fofana i Gojkov, juče najbolji pojedinac u redovima domaćeg tima.

Sa svega dva osvojena boda u tri odigrana meča “Voša” je pri samo dnu tabele, a naredni duel odigraće u Šapcu protiv “Mačve”.