Početna Sport Rukometaši Vojvodine poraženi na startu Seha lige

Rukometaši Vojvodine poraženi na startu Seha lige

0

Rukometaši Vojvodine poraženi su na gostovanju kod Nexea, rezultatom 24:23, na startu Seha lige.

Mogla je Voša do pozitivnog rezultata na standardno teškom gostovanju u Našicama. Vukovljak je u samom finišu imao šut za osvajanje boda, ali je golman domaćina odbranio udarac.

Šampion Srbije nije mogao da računa na šestoricu standardnih igrača – Nikolića, Stankovića, Beljanskog, Milića, kao ni na novajlije Šotića i Babića. Ipak, uprkos tome, Voša je pružila otpor protivniku.

Najefikasniji u timu Voše bio je bek Tomić sa pet pogodaka, a pratili su ga pivotmen Kurteš i srednjak Pribak sa po četiri gola.

“Željno smo iščekivali da počne Seha liga. Čestitao bih ekipi Nexea da dobroj i korektnoj utakmici. Imali smo dosta slabije prvo poluvreme, odbrana je bila dosta slabija, što se popravilo u drugom poluvremenu. Na kraju smo imali i šut za nerešen rezultat, koji, nažalost, nije ušao”, poručio je Vukovljak.

Voša se takmiči u grupi B Seha lige, gde su još i Nexe, Motor Zaporožje i Vardar.