Početna Sport Rukometaši “Vojvodine” ubedljivi protiv “Dubočice”

Rukometaši “Vojvodine” ubedljivi protiv “Dubočice”

0

Rukometaši “Vojvodine” pobedili su “Dubočicu” iz Leskovca sa 29:16 u četvrtom kolu Arkus lige na Slanoj bari.

Konačnih 29:16 u derbiju četvrtog kola grupe A, realno prikazuju dešavanja na terenu, pogotovo ako se uzme u obzir činjenica da su gosti do 40-tog minuta susreta postigli samo dva gola iz igre, uz pet realizovanih sedmeraca, a već tada je “Vojvodina” imala nedostižnih 13 golova prednosti.

Ključni period meča dogodio se sredinom prvog poluvremena kada je “Voša” zaigrala perfektnu odbranu i tako Leskovčane ostavili bez mogućnosti da održe rezultatski priključak.

U ekipi “Vojvodine” samo dva igrača se nisu upisala u listu strelaca, a najefikasniji pojedinac na meču bio je Bojan Rađenović sa šest golova. Pogodak manje kod poraženih postigao je Nikola Matović.

“Vojvodina” u narednom kolu gostuje kod “Spartaka” u Subotici, dok “Dubočica” dočekuje pančevački “Dinamo”.

Izvor: 021/RTV