Početna Sport Rukometaši Voše protiv Rudara išli do 40 golova, najbolji igrač petnaestogodišnjak

0

Rukometaši Vojvodine savladali su Rudar u Kostolcu, rezultatom 40:26, u 20. kolu domaćeg šampionata.

Novosađani su zadržali lidersku poziciju na tabeli sa čak 20 trijumfa i samo jednim porazom.

Tim Borisa Rojevića je u Kostolcu upisao rutinsku pobedu. Napad je odlično radio, već na poluvremenu su došli do 20 golova, a primili su ih 12.

Najefikasniji je bio Grozdanić sa 10 golova, dok je Vasić imao sedam od sedam.

Ukazane minute iskoristio je petnaestogodišnji Draško, koji je na šutu imao tri od tri i proglašen je za najboljeg pojedinca.

U narednom kolu, 2. aprila, Voša igra protiv Partizana u Beogradu, u meču koji bi mogao da odluči o tome ko će sa prve pozicije u plej-of šampionata.