Početna Sport Rukometašice “Minakva – Vojvodine” poražene u Nišu

Rukometašice “Minakva – Vojvodine” poražene u Nišu

0

Handball_the_ball

Ovog vikenda počelo je nadmetanje i u rukometnoj Superligi za žene, a rukometašice novosadske “Minakva – Vojvodine” su na startu takmičenja poražene u Nišu od Naise 27:22.

Gošće su dobro počele i uglavnom vodile u prvom poluvremenu, u pojedinim trenucima i sa četiri razlike.

Međutim, Nišlijke su uspele da se saberu i do poluvremena izjednače na 14:14. U nastavku su domaće igračice diktirale tempo, a Novosađanke konstantno bile u zaostatku za gol ili dva. U samom finišu su i poklekle pa je Naisa meč dobila sa 27:22.

U pobedničkoj ekipi najefikasnija je bila Đokovićeva sa 7 golova, a u gostujućoj Lazićeva koja je isto toliko puta pogodila mrežu protivnika. Naredni susret Minakva igra u Novom Sadu, a ugostiće šabački Medicinar.