Početna Sport “Vojvodina” spremna za nastavak sezone

“Vojvodina” spremna za nastavak sezone

0

Ognjen-Ožegović2

Fudbaleri “Vojvodine” odigrali su juče dve prijateljske utakmice u svom FC “Vujadin Boškov” u Veterniku, što im je ujedno bila generalna provera pred start drugog dela sezone.

U prvom meču, “Voša” je savladala ekipu “Cementa” iz Beočina rezultatom 3:0, golovima Pankova u osmom, Melega u 77. i Vukčevića u 90. minutu.

Utakmica između “Vojvodine” i “Proletera” završena je pobedom “stare dame” rezultatom 2:1. Oba gola za “Vošu” postigao je Ožegović, prvi u 44, a drugi u 74, dok je jedini pogodak za Proleter postigao Čović u 86. minutu.

Oba meča bila su zatvorena za javnost, a navijači će imati priliku da vide crveno-bele na delu već narednog vikenda, kada će, u prvom prolećnom kolu Super lige, na “Karađorđu” gostovati ekipa subotičkog “Spartaka”.

Izvor: fkvojvodina.rs