Početna Sport “Vojvodina” ubedljiva protiv “Jugovića”

“Vojvodina” ubedljiva protiv “Jugovića”

0

Rukometaši “Vojvodine” očekivano lako savladali su “Jugović” 39:26 u meču 16. kola superlige.

Nekada je komšijski derbi “Vojvodine” i “Jugovića” izazivao veliko interesovanje ljubitelja rukometa, a ovoga puta je bio samo formalnost, s obzirom na to da je aktuelni šampion već sredinom prvog poluvremena rešio pitanje pobednika, kada je stekao 7 golova prednosti.

Konačan rezultat bio je 39:26, najviše zahvaljujući raspoloženim Arseniću na golu i Orboviću u napadu, u prvom delu, odnosno sedmostrukom strelcu Grozdaniću u nastavku.

U dresu “Jugovića”, najefikasniji je bio kapiten Vrgović sa 5 golova.

“Vojvodina” nastavlja da tempira formu za mečeve sa “Crvenom zvezdom” i “Dinamom” koji će odlučivati o prvom mestu uoči plej-ofa, dok će “Jugović” u plej-autu tražiti šansu da izbori opstanak.