Početna Sport Košarkaši Vojvodine nemoćni protiv Dinamika

Košarkaši Vojvodine nemoćni protiv Dinamika

0

Košarkaši Vojvodine poraženi su od Dinamkia rezultatom 85:70, u 12. kolu Košarkaške lige Srbije.

Ubedljiv je bio Dinamik od početka meča, a prednost od 16 koševa razlike koju su napravili u prvoj četvrtini bila je nedostižna za Vojvodinu.

Beograđani su se odlično snašli na gostujućem terenu. U drugoj četvrtini su još više uvećali svoju prednost, pa su na odmor otišli prilično zadovoljni zbog rezultata – 51: 32.

Vojvodina je zaigrala nešto bolje u nastavku utakmice, pa dobijaju treću četvrtinu sa 20:18 i neznatno smanjuju razliku. U dosta sporijem ritmu odigrana je poslednja deonica duela, u kojoj Vojvodina nije uspela da napravi preokret, niti da se rezultatski približi protivniku.

U taboru Voše najistaknutiji su bili Anđušić sa 20, Zarić sa 12 i Kovačević sa devet koševa, dok je u redovima Dinamika najviše zabio Đorđe Savković, koji je postigao 23 koša.

U narednom kolu, 15. decembra Vojvodina gostuje u Subotici.