Početna Sport Odbojkaši Vojvodine poraženi od Takova

Odbojkaši Vojvodine poraženi od Takova

0

Odbojkaši Vojvodine poraženi su od ekipe Takova, rezultatom 3:1, u četvrtom kolu domaćeg šampionata.

Očigledno je u prethodnom periodu potrošeno mnogo energije i borbe na evropskoj sceni i u kup utakmici, a onda se ovakvi mečevi dobijaju na iskustvo, što crveno-beli momci nemaju.

Upravo to bilo je osetno vidljivo u duelu sa veoma motivisanim Milanovčanima, koji su potpuno zasluženo slavili.

Igrala je Voša sa dosta oscilacija i imala je priliku u sva tri seta koja je izgubila, ali je nedostajalo malo one energije iz prethodnih mečeva.

Iako je Takovo vodilo tokom celog prvog seta, uspela je Vojvodina da anulira zaostatak i izbori se za neizvesnu završnicu, no greškama je samo pogurala zahuktalog rivala.

Drugi set doneo je nove oscilacije na obe strane. Poveli su gosti, Novosađani su sjajnom serijom uspeli da okrenu na 11:6, ali su novim padom u igri dali šansu protivniku da ponovo preuzme vođstvo i stigne do 2:0 u setovima. Konačno je Vojvodina bila na na nivou u trećem periodu i ubedljivo dobila set, ali u neizvesnoj i izjednačenoj igri u četvrtom periodu nije izdržala.

Vojvodina u subotu od 19 časova, u Topoli, igra utakmicu sedmog kola Superlige protiv Karađorđa.