Početna Sport Proleter poražen od Metalca

Proleter poražen od Metalca

0

Fudbaleri Proletera poraženi su na domaćem terenu od Metalca, rezultatom 2:1, u 23. kolu Superlige Srbije.

Gosti su do vođstva stigli u 7. minutu preko Aleksandra Vasiljevića, koji je preciznu udario loptu glavom nakon izvedenog kornera.

Ekipa sa Slane bare uspela je da izjednači u 30. minutu, preko Leandra. On je, kao i Vasiljević, bio najviši u skoku nakon izvedenog kornera, te je zatresao mrežu gostiju.

U nastavku je bilo poluprilika na obe strane, te se do odlaska na odmor rezultat nije menjao.

U drugom poluvremenu timovi pokušali da dođu do vođstva, a prvu dobru priliku je imao Proleter. Mitrović je nakon centaršuta pokušao snažnim udarcem glavom da savlada Puletića. Golman gostiju praktično je bio savladan, ali je ovog puta prečka bila 12. “igrač” Metalca.