Početna Sport Prvi poraz rukometaša Voše u plej-ofu

Prvi poraz rukometaša Voše u plej-ofu

0

Iako su već počeli sa slavljem sedme uzastopne titule, rukometaši Vojvodine imaju minuta da odigraju u prvenstvu Srbije.

Na gostovanju u Nišu upisali su prvi poraz uz rezultat 28:25 u korist Železničara. Posle sedam uzastopnih pobeda šampioni Srbije zabeležili su i prvi poraz u plej-ofu.

U Nišu je trener Boris Rojević imao skraćenu rotaciju pošto su u Novom Sadu ostali Čelica, Nikolić i Prodanović koje je polako stigao i umor, a veću korist iz tog poraza izvućiće mlađi igrači koji su dobili veću šansu. Vojvodina je bila u egalu praktično do poslednjih minuta.

“Ima utakmica u kojima nisam zadovoljan i kada pobedimo, a ima i utakmica, kao što je ova u Nišu, u kome sam apsolutno zadovoljan, iako smo izgubili”, prokomentarisao je kratko Rojević.

Vojvodina će šampionsku titulu proslaviti sledećeg vikenda pred domaćom publikom, a na Slanoj bari će ugostiti Metaloplastiku.