Početna Sport Vojvodina dominantna protiv Proletera

Vojvodina dominantna protiv Proletera

0

Rukometaši Vojvodine nastavili su pobednički niz u domaćoj Superligi. Na dominantan način savladali su Proleter 40:18.

Desetostruki uzastopni šampioni Srbije upisali su sedmi trijumf u domaćem prvenstvu. Proleter sa drastično podmlađenom ekipom nije bio dostojan protivnik Vojvodini na “Slanoj bari”.

Novosađani su već u finišu prvog poluvremena imali dvocifrenu prednost, a trener šampiona, Boris Rojević, pažljivo je rasporedio minutažu. Igrači Proletera nisu uspeli da postignu gol u prvih 12 minuta nastavka, a Vojvodina je iz minuta u minut povećala prednost do konačnih 40:18.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Milan Golubović sa 10 golova, dok je Sunajko postigao 9. Raspoložen na golu bio je Lučin sa dvocifrenim brojem odbrana, dok je kod gostiju Filip Milošević upisao 4 gola.

Vojvodina u utorak nastavlja takmičenje u Ligi Evrope. Na “Slanu baru” stiže danski Silkeborg, prvi favorit u grupi.

Izvor: rtv.rs/Rade Macet