Početna Sport Još jedna pobeda: Rukometaši Vojvodine savladali Seged!

Još jedna pobeda: Rukometaši Vojvodine savladali Seged!

0

rk_vojvodina

Rukometaši Vojvodine u prijateljskoj utakmici pobedili su Seged 31:24.
Na samom početku meča izabranici Đorđa Ćirkovića u potpunosti su parirali učesniku Lige šampiona, koji jevna Slanu baru došao bez nekoliko igrača.
Golman gostiju Imre Pastor pokazao se kao fenomenalan u prvom poluvremenu, ali je izostala podrška njegovih saigrača koji su u napadu bili prilično loši. Na kraju prvog poluvremena je bilo 12:12, a zatim je kadet Milan Jovanović sa tri uzastopna pogotka podigao atmosferu među svojim saigračima pa je razlika sredinom drugog dela igre bila 7 golova. Dobra odbrana golmana Kocića bila je zapažena na ovoj utakmici.

Vojvodinu za vikend očekuje nastup na Memorijalnom turniru „Dragan Ranković“ u Beogradu, gde učestvuju i Partizan, Crvena zvezda i Spartak. SEHA liga se nastavlja 7.februara, kada Novosađani gostuju u Skoplju kod Metalurga.

Autor: Life Content