Početna Sport Košarkaši Voše pobedom završili sezonu

Košarkaši Voše pobedom završili sezonu

0

Košarkaši Vojvodine savladali su Borac, rezultatom 80:61, u poslednjem meču grupe B Superlige.

Voša je do pobede došla igrajući po četvrtinama: 23:12, 13:18, 18:12, 26:19.

Izabranici Miloša Isakova krenuli su uverljivije i na startu su napravili seriju od 10:0, iako sam početak utakmice nije bio bogat koševima. Ekipa su se i na startu druge četvrtine mučile sa realizacijom napada.

Čačani su se probudili i počeli su polako da tope prednost domaćina, te se na poluvreme otišli pri rezultatu 36:30.

Ipak, opet je Vojvodina bolje otvorila treći period igre, serijom 8:0 ponovo je došla do dvocifrene prednosti. U nastavku se i Borac razigrao pa je viđen uzbuljiviji meč, ali je Vojvodina igrala sigurno i uvećavala prednost, te je meč privela kraju rezultatom 80:61.

Najefikasniji u timu Vojvodine bili su Stefan Mitrović sa 18, Dušan Beslać sa 17 i Kočo Jovović sa 15 koševa.