Početna Sport Rukometaši Vojvodine slavili protiv Partizana

Rukometaši Vojvodine slavili protiv Partizana

0

Rukometaši Vojvodine trijumfovali su nad Partizanom, rezultatom 24:17, u 3. kolu Arkus lige.

Pobeda u Beogradu je važna za tim Borisa Rojevića, s obzirom na to da dolazi nakon remija protiv pančevačkog Dinama.

Očekivali su nezgodno gostovanje protiv Partizana, jer tim koji je formiran za ovu sezonu pokazuje velike ambicije, ali su Novosađani uspeli da se izbore za drugi trijumf u šampionatu.

Voša je pokazala zbog čega je odbrana zaštitni znak tima, igrala je odlično zonu, a pratile su je pravovremene kontre i polukontre, kao i organizovanost u napadu.

Na meču protiv Partizana eksplodirao je desni bek Jovica Nikolić, koji je čak 10 puta pogađao mrežu domaćina.

U prvom poluvremenu se igralo uglavnom gol za gol, ali su crveno-beli uspeli da na pauzu odu sa dva gola prednosti. Na kraju, Partizan nije mogao da isprati tempo Novosađana i rukometaši Vojvodine su se u nastavku meča dodatno “odlepili” od rivala.

U narednom kolu, 24. oktobra, Vojvodina će dočekati Dubočicu.