Početna Sport Vaterpolisti Vojvodine poraženi od Primorja

Vaterpolisti Vojvodine poraženi od Primorja

0

Vaterpolisti Vojvodine poraženi su od Primorja rezultatom 11:8, u utakmici 5. kola regionalne A2 lige.

Vošini vaterpolisti parirali su protivnik jedino u prvom poluvremenu, koje se završilo rezultatom 4:3 u korist gostiju. Otpor je u potpunosti slomljen u trećoj četvrtini kada je Primorje slavilo sa čak 5:1 i faktični postavilo nepremostiv zadatak domaćim igračima.

Pokušala je Voša da popravi rezultat u poslednjem periodu igre, ali je uspela jedino da smanji rezultat, pošto je u poslednjoj četvrtini uspela da da četiri gola, za razliku od Primorja koji su dva puta zatresli mrežu. Ipak, konačan rezultat je bio u korist gostiju – 11:8.

Nije pomogla domaća publika na bazenu SC “Slana bara”, pa gosti odlaze kući zadovoljniji. Posle pet odigranih mečeva Voša ima devet bodova i nalazi se na petom mestu A2 lige. U narednom kolu, koje se igra već sutra, 19. oktobra, vaterpolisti putuju iz Novog Sada za Zadar, gde će odigrati utakmicu protiv kluba koji nosi ime ovog grada na obali Jadranskog mora.