Početna Sport Vojvodina poražena od Zvezde u derbiju kola odbojkaške lige Srbije

Vojvodina poražena od Zvezde u derbiju kola odbojkaške lige Srbije

0

Odbojkaši Vojvodine poraženi su na gostovanju od Crvene zvezde rezultatom 3:0 u setovima u okviru drugog kola Superlige Srbije.

Novosađani su vrlo loše otvorili meč, te od starta nisu bili na potrebnom nivou ni u jednom elementu igre pa su gosti prvi deo igre izgubili sa 25:21.

U drugom setu viđena je nešto veća borba, ali je i ovaj deo igre pripao Beograđanima sa 30:28. Pored nešto boljeg početka poslednjeg seta u meču, maksimalnu pobedu igrači Crvene zvezde obezbedili su dobivši ovaj set, koji je takođe otišao u doigravanje, sa 28:26.

Za Vojvodinu je ovo bio prvi meč nakon osvajanja Superkupa, pa je fizičko i emotivno pražnjenje, uz sjajnu igru Zvezde uticalo na ubedljiv poraz.

U redovima Beograđana najviše se istakao Meljanac, dok su se u redovima Voše svojim učinkom istakli Parapunov, Nemanja i Luka Čubrilo, Simić, Migel i Bajandić.

Vojvodina se trenutno nalazi na sedmom mesti sa jednim porazom i jednom pobedom, a naredni meč Vošu očekuje u petak kada u Novi Sad dolazi ekipa Partizana.

Izvor: 021.es