Početna Sport “Voša” konačno pobedila u Superligi

“Voša” konačno pobedila u Superligi

0

Fudbaleri “Vojvodine” slavili su protiv “Dinama” iz Vranja u gostima rezultatom 3:1.

“Dinamo” je poveo u četvrtom minutu pogotkom Davora Nedeljkovića, ali je “Voša” preokrenula rezultat. Milan Đurić je prvo u 22. minutu izjednačio, prednost “Vojvodini” doneo je Bojan Matić u 51, a konačan rezultat postavio je Đurić u 89. minutu.

“Vojvodina” je ovim trijumfom prekinula seriju loših rezultata, upisala je osmu pobedu u šampionatu i sada je deveta na tabeli sa 33 osvojena boda.

Za FK “Vojvodina”, ovo je prva pobeda u prolećnom delu sezone.

Poslednji put su fudbaleri “Voše” sva tri boda osvojili prvog decembra 2018. godine trijumfom na Banjici protiv “Rada”. Od tada ređali su se samo porazi i remiji.

Novosađani su trijumfom na jugu Srbije otvorili mogućnost za plasman u plej-of, mada će im za tako nešto biti potrebni odlični rezultati u poslednja dva kola.