Početna Sport Voša očarala, a potom strepela

Voša očarala, a potom strepela

0

vosa_tekma

Fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca rezultatom 3:2 u 9. kolu Superlige.

Iako su crveno-beli vodili na poluvremenu sa 3:0, navijači su strepeli do samog kraja.

Pred oko 1.500 gledalaca na “Karađorđu” strelci za Vojvodinu bili su Ožegović u 16. minutu, Ivanić u 23. i Vukčević u 44. minutu. Za goste su pogodili Merdović u 46. i Sedlar u 78. minutu.

Zlatomir Zagorčić je meč počeo sa novajlijama Rosićem i Vukčevićem, a na golu se našao Kordić umesto Žakule. Od samog starta je Vojvodina krenula prilično agresivno i borbeno, pokazala je razliku u individualnom kvalitetu pre svega, što je rezultiralo sa tri pogotka. U drugom poluvremenu su se opustili i igrali prilično nonšalatno što su gosti iskoristili i dva puta zatresli mrežu Novosađana.

Vojvodina je ovom pobedom pretekla Partizan i sada se nalazi na trećem mestu prvenstvene tabele.

Izvor i foto: 021.rs