Početna Aktuelno “Digital2024” i “Digital Awards” 26. septembra u Beogradu

“Digital2024” i “Digital Awards” 26. septembra u Beogradu

0

“Digital” konferencija slavi ove godine 10. rođendan, prvu smo organizovali u septembru 2014.
Prošle godine smo odlučili da pokrenemo “Digital Awards”, dodelu nagrada najboljima iz oblasti medija, telekomunikacija, marketinga, PR-a, ICT-industrije i digitalnih inovacija.

Svečana dodela “Digital Awards” dogodiće se 26.9. u 19.30 na kraju ovogodišnje konferencije #Digital2024 u Velikoj sali Privedne komore Srbije u Resavskoj 13-15 u Beogradu.

Konferencija će i ove godine okupiti najveće autoritete iz oblasti medija, telekomunikacija, marketinga i PR-a:

08.30 – 09.30 – Wake Up Coffee

09.30 – 10.30 – Otvaranje konferencije:

Dejan Ristić, ministar informacija i telekomunikacija
Jelena Begović, ministarka nauke, tehnološkog razvoja i inovacija
Marko Čadež, predsednik Privredne komore Srbije
Nj.E. Avivit Bar Ilan, ambasadorka Izraela u Srbiji

10.30 – 11.30 – Panel br. 1 – 10 godina posle: Tradicionalni panel telekomunikacionih lidera regions

11.30 – 12.00 – Coffee Break

12.00 – 13.00 – Panel br. 2 – AI Alice in an Analogue Balkans Wonderland: Ko (treba da) se plaši Veštačke inteligencije

13.00 – 14.00 – Panel br. 3 – The 3 Big Cs: Content, Context & Concepts: Šta (i kako) ćemo gledati u 2025.

14.00 – 15.00 – Lunch Break

15.00 – 16.00 – Panel br. 4 – Lideri digitalne transformacije u Srbiji, powered by PKS

16.00 – 16.30 – CS br. 1

16.30 – 17.00 – CS br. 2

17.00 – 18.00 – Panel br. 5

18.00 – 19.00 – Panel br. 6 – Cast & Crew Live on Stage

19.00 – 20.30 – Digital Awards – Dodela nagrada najboljima u 2024.

22.00 – 01.00 – Playboy TV & Dorcel Party (by the invitations only)

Kako je bilo na “Digital Awards 2023”:

Članovi žirija “Digital Awards 2024” su:

1. Violeta Jovanović, NALED
2. Ivan Stanković, Communis
3. Marija Matić, Direct Media
4. Slavimir Stojanović, dizajner
5. Danijela Rakić, Srpska asocijacija menadžera
6. Jelena Medaković, direktorka Muzeja grada Beograda
7. Zoran Torbica, Adria Summit
8. Biljana Jotić, direktorka Muzeja primenjene umetnosti
9. Dušan Jovović, multimedijalni umetnik
10. Željko Tomić, SPK Privrednik

Kategorije:

1. Najbolja kampanja na društvenim mrežama (kompanija)
2. Najbolja kampanja na radiju (kompanija)
3. Najbolja onlajn kampanja (kompanija)
4. Najbolja kampanja na TV (kompanija)
5. Najbolja kampanja u printu (kompanija)
6. Najbolja outdoor-kampanja (kompanija)
7. Najbolja domaća TV-serija (produkcija)
8. Najbolji domaći film (produkcija)
9. Najbolja domaća informativna TV-emisija (televizija)
10. Najbolja domaća zabavna emisija (televizija)
11. Lider društvene odgovornosti (ICT kompanija)
12. PR menadžer godine (osoba)
13. CSR menadžer godine (osoba)
14. Kreativnost i pristojnost u komunikaciji na društvenim mrežama (osoba)
15. Najkreativnije vođenje društvenih mreža (kompanija)

Prijave traju od 15.07. do 15.09:

Na mail jelena.jahura@color.rs potrebno je poslati sledeće podatke:

Za sve kategorije:

1. Redni broj i naziv kategorije za koju se konkuriše
2. Naziv i sedište kompanije
3. Kontakt osoba (mobilni telefon + email adresa)

Za kategorije od 1 do 6:

4. Naziv kampanje
5. Trajanje kampanje
6. Naziv autorskog tima ili agencije koja je kreirara kampanju
7. Kratak opis kampanje do 10 rečenica.
8. Kratak opis rezultati kampanje – do 10 rečenica
9. Priložiti fajl kampanje (video, audio ili PDF)

Za kategorije od 7 do 10:

4. Naziv projekta (serija, film, emisija)
5. Autorski tim projekta
6. Trailer projekta
7. Kratak opis projekta do 10 rečenica, link na web-stranicu

Za kategorije od 11 do 15:

4. Kratko obrazloženje kandidature – do 10 rečenica
5. Priložiti fajl (video, audio, pdf) ili linkove ka medijskim objavama

Izvor: NS Hronika
Foto: Promo