Početna Sport Košarkaši Vojvodine poraženi od Zlatibora

Košarkaši Vojvodine poraženi od Zlatibora

0

Košarkaši Vojvodine poraženi su na domaćem terenu od Zlatibora, rezultatom 81:73, u 18. kolu Košarkaške lige Srbije.

Novosađani su dobro otvorili meč, sa završenom prvom četvrtinom u svoju korist, rezultatom 28:15.

Međutim, u drugoj četvrtini viđena je loša igra izabranika Miloša Isakova. Samo šest poena upisali su košarkaši Vojvodine, dok je na drugoj strani Zlatibor ostvario 23, što im je bilo dovoljno da na poluvreme odu sa prednošću.

Ponovo se Vojvodina vratila u meč u trećoj deonici meča, koju su uzeli sa 23:13, ušavši u završnicu s minimalnim vođstvom – 55:51.

Ipak, u poslednjoj četvrtini ekipa Zlatibora je pokazala zbog čega se bori za titulu šampiona. Sa 30 koševa zapečatili su meč, dok je Vojvodina ubacila tek 18 koševa, te je utakmica privedena kraju u korist gostiju – 81:73.

Uprkos porazu, Vojvodina je ostala na četvrtom mestu Košarkaške lige Srbije.

Vojvodina narednu utakmicu igra protiv Metalca, 28. januara.