Početna Sport Vaterpolisti Voše i nakon tri kola bez pobede: Remi u Valjevu

Vaterpolisti Voše i nakon tri kola bez pobede: Remi u Valjevu

0

Vaterpolisti Vojvodine remizirali su na gostovanju u Valjevu protiv ekipe Valisa rezultatom 11:11.

Prve dve četvrtine završene su izjednačenim rezultatom, da bi treći deo igre pripao Novosađanima 2:5.

Iako je u poslednju četvrtinu Voša ušla sa prednošću od tri gola, na kraju je ekipa Valisa uspela da “isčupa” bod, pa je meč završen rezultatom 11:11.

Kod domaćih najefikasniji bili su Jegorov i Popović sa po tri gola, dok se u redovima Vojvodine istakao Bursać sa četiri pogotka.

Nakon tri odigrana susreta u Superligi Srbije ekipa Vojvodine nalazi se na sedmom mestu sa jednim osvojenim bodom, dok je ekipa Valisa šestoplasirana sa tri boda više.

Voša će naredne subote pokušati da ubeleži svoju prvu ovosezonsku pobedu protiv ekipe Proletera.