Početna Sport Vošini rukometaši sigurni i protiv Partizana

Vošini rukometaši sigurni i protiv Partizana

0

Rukometaši Vojvodine savladali su Partizan, rezultatom 26:19, upisavši devetu pobedu u A grupi Arkus lige.

Ovo je druga pobeda nad Beograđanima u grupnoj fazi takmičenja, a njome je Voša potvrdila svoje učešće u plej-ofu.

Prvo poluvreme bilo je sa mnogo kontakta, tehničkih grešaka i videlo se odsustvo snage usled gustog rasporeda i skraćene rotacije. Završeno je sa 9:9, a onda je usledio Vošin period kada je u 15 minuta drugog poluvremena Partizanu dozvolila da postigne tek tri gola.

Voša je čuvala prednost od pet golova, koju je pri kraju meča uvećala na sedam golova razlike. Najefikasniji u timu Voše bio je Rađenović sa osam golova, te Stanović sa pet i Pribak sa četiri pogotka.

Svoj poslednji meč u 2020. godini, Vojvodina će igrati 20. decembra, kada odlazi u Leskovac, gde će je dočekati Dubočica.